top of page
 • איך נראה תהליך העבודה עם סוכנות הדיגיטל שלכם?
  1. בשלבי ההכרות הראשוניים, נלמד על העסק ועל המטרות שלכם. 2. התאמת השירות למטרות שלכם עם הסבר מקיף על הכל. 3. שליחת הצעת מחיר וחתימה על הסכם עבודה. מתחילים לעבוד יחד! 4. בחבילות שיווק דיגיטלי וקידום בסושיאל מדיה, נמשיך עם ביצוע ניתוח עסקי - מחקר מקדים על העסק הנעשה על ידי מילוי שאלון. כולל שיתוף פעולה אתכם + מחקר עצמאי. 5. בניית תכנית שיווקית בהתאם לכל המידע שאספנו ואיפה אנחנו רוצים להיות. 6. יישום אסטרטגיית השיווק ומעקב, ואתם - תקבלו דוחות חודשיים על התקדמות וביצועים כדי שתמיד תהיו מעודכנים!
 • אתם מציעים שיווק דיגיטלי רק לעסקים קטנים ובינוניים?
  ReachBlaze ריץ׳ בלייז היא חברת שיווק דיגיטלי המלווה עסקים קטנים ובינוניים אל עבר צמיחה וממשיכה לעבוד איתם הרבה מעבר לשלבים הראשוניים בהתפתחות העסק. הצוות שלנו מבין שלכל עסק צרכים ייחודיים, ולכן, נשמח לבנות עבור העסק שלכם תכנית פעולה מותאמת אישית כדי לסייע גם לעסק שלכם להתפתח אל עבר הישגים מקסימליים.
 • כיצד מתבצעת התקשורת בין בעל העסק לסוכנות?
  בשלבי ההכרות הראשוניים בהם נלמד על העסק, זהו שלב הנעשה באמצעות שיחות טלפון, מייל, שיחות בזום או גם קיימת אפשרות לפגישה ראשונית פנים מול פנים באזור המרכז (חולון, בת ים, תל אביב, ראשון לציון). לאחר חתימה על הסכם עבודה ותחילת הפעילות, ההתקשרות בינינו תתנהל במייל בימי העסקים א׳-ה׳, בשעות העבודה 9:00-18:00. בסוף כל חודש, אנחנו בונים דו״ח המסכם את מכלול הביצועים של אותו חודש, עליו אנחנו בדרך כלל עוברים בשיחת וידאו בזום (אלא אם כן בעלי העסק מחליט לעבור על הנתונים עצמאית), כדי להעביר תמונת מצב עדכנית וגם משתפים את הדו״ח במייל.
 • באילו רשתות חברתיות אתם מבצעים שיווק דיגיטלי, פרסום וניהול?
  השיווק בסושיאל מדיה ייעשה ברשתות החברתיות המתאימות ביותר לעסק, להן הפוטנציאל הגדול ביותר להשיג את התוצאות הרצויות. באתר שלנו, תוכלו למצוא את החבילות לרשתות החברתיות בהן בעלי עסקים משווקים את העסקים שלהם לרוב: אינסטגרם ופייסבוק. ישנה אופציה לקדם באינסטגרם בלבד, בפייסבוק בלבד או בשילוב של שתיהן. אנחנו מציעים קידום בכל הרשתות החברתיות (טיקטוק, פינטרסט יוטיוב וכדומה), לכל אלו אנחנו בונים חבילה מותאמת אישית לצרכים של העסק אחרי ניתוח עסקי מעמיק.
 • עיצוב גרפי, הפקות, צילום ועריכה - כלולים בחבילות ניהול סושיאל מדיה?
  במידה ואנחנו מדברים על אינסטגרם ופייסבוק לדוגמא, כל התוכן הויזואלי בתכנית החודשית, כלול במחיר. במידה ותגיע בקשה מיוחדת מעבר לתכנית התוכן שנוצרה, היא תחשב כעלות נוספת. צילומי סטילס ווידאו זהו שירות נפרד. בשביל לשווק בסושיאל מדיה, ניתן יהיה לקיים ימי צילום מקצועיים, ו/או אנחנו גם מציעים לבעלי עסקים אפשרות נוספת - העברת הוראות לתוכן מצולם מאוד ספציפי שכל בעל עסק/עובד יוכל להשלים (כמובן שזה חוסך בעלויות לעסקים, אך יש לזכור כי צילומים מקצועיים עדיין הן האופציה המועדפת כדי לפרסם תוכן באיכות הגבוה ביותר). כל חבילה תכלול גם את שימוש בתמונות ווידאו סטוק. לגבי עריכת תמונות ווידאו, זהו שירות שכבר כלול במחיר החבילה החודשית - העריכה של התמונות מתייחסת לתיקון צבעים, פגמים וריטוש בסיסי. עריכת ווידאו מתייחסת לעריכה של סרטונים קצרים להעלאה כפוסט/רילס/סטורי עם כתוביות וכדומה.
 • מה הכוונה שיתופי פעולה עם משפיענים? איך הם מתבצעים?
  חבילות קידום סושיאל מדיה או חבילות שיווק דיגיטלי מקיף, כוללות עבודה מול משפיענים בתחום הרלוונטי לעסק וכוללות את העלות על המחקר ויצירת שיתוף הפעולה עצמו עם המשפיעןֿ. בגלל ששיווק דיגיטלי הוא תחום מאוד דינמי, תעריפים של משפיענים משתנים בתדירות גבוהה ביותר לאחר שנבצע את המחקר אודות העסק ונלמד על המשפיענים בתחום של העסק, נוכל לדעת בוודאות את התעריפים לשיתוף פעולה איתם. במידה והתעריפים של המשפיענים יהיו גבוהים מהתקציב שהוקצה בחבילת השיווק החודשית, נציג לבעל העסק את כל האפשרויות האופטימליות ויהיה עליהם להחליט האם הם מוכנים להמשיך עם שיווק המשפיענים המדוברים.
 • איזו חבילת סושיאל מדיה עליי לבחור?
  כל עסק הוא אינדיבידואלי ומצריך בדיקה מעמיקה של המטרות העסקיות והציפיות שלו. אנו ממליצים בדרך כלל לעסקים להתחיל לעבוד עם חבילת קידום התחלתית בנויה מראש, הכוללת את כל השירותים שעסק צריך בהתאם לשלב בו הוא נמצא. לפעמים, עסקים רוצים להתחיל מכמה שירותים בודדים - בהחלט ניתן לבנות חבילה בהתאמה אישית. עם זאת, יש להבין ששילוב כל השירותים הנחוצים יחד היא הנוסחה להשגת תוצאות בטווח הקצר והארוך.

הפנייה התקבלה בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מוכנים להשקיע בשיווק העסק?

דברו איתנו עוד היום בשביל לתחזק עסק פעיל ורווחי.

bottom of page