top of page
חיפוש

7 חוקים מנצחים לקידום אינסטגרם באופן אורגני

עודכן: 16 במרץ 2022

קידום אורגני באינסטגרם הינה דרך מעולה לצמצם עלויות שיווק ברשתות חברתיות בתחילת הדרך. עם זאת, אם נתקלתם בהאטה במכירות, או שאתם לא מצליחים למכור כלל, זה אומר שיש צורך בליטוש התכנית השיווקית שלכם. בעקבות זאת, באנו לעזרתם והכנו לכם רשימה של שבעה חוקים בצורה תמציתית ביותר, שבעזרתם תייעלו את תהליך שיווק העסק שלכם בצורה אורגנית לחלוטין, כבר היום:


1. תבנו ביו המבטא את מי שאתם, מה שאתם מציעים ומה מיוחד בכם:


יש לכם מספר שניות בודדות להרשים ולהסביר למי שמבקר בעמוד שלכם מה הוא יקבל מכם. תמציתיות, ניסוח פשוט אך עם אופי, הוא שם המשחק. דוגמא: wiredmindapparel@


2. תעצבו את העמוד בצורה אחידה המבטאת את ה-DNA של העסק:


זה בטבע שלנו להמשך לאסתטיקה. כדי למתג את העסק שלכם בכל רחבי האינטרנט, גם ה-Look and feel של האינסטגרם שלכם, צריך לבטא את האופי של העסק - משילוב הצבעים עד לתמונות שבחרתם בלוגו, בהילייטס ובפיד. באמצעות שפה עיצובית זהה, הלקוח יזהה אתכם בכל מקום בו הוא נמצא ואתם תעלו שלב אחד גבוה יותר בתודעה שלו לעומת המתחרים שלכם. דוגמא: latermedia@


3. הוסיפו דרכי התקשרות מגוונות אתכם:


חשוב מאוד לדאוג להיות שקופים ונגישים לעוקבים, מבקרים ולקוחות עתידיים. על מנת להגביר את תחושת האמון בעסק, תהיו זמינים במייל, טלפון, צ׳ט, כתובת פיזית או כל דרך התקשרות אחרת הרלוונטית לעסק שלכם.
4. תבינו בדיוק מי קהל המטרה שלכם ואיך לפנות אליו:


אחד העקרונות הבסיסיים בשיווק ברשתות חברתיות ובכלל, הוא לדעת למי אתם מכוונים את עומס המידע על העסק שלכם. הטעות הנפוצה ביותר הוא לחשוב שהמוצר או השירות שלכם מתאים לכולם. צמצום האפשרויות והתרכזות בכמה פלחים בודדים, יאפשר הנגשה מדויקת יותר וכיבוש קהלי המטרה אותם אתה מתרגטים. אם אתם לא ממש בטוחים מי יהיה מעוניין בעסק שלכם, ניתן להתחיל בשיווק המוני ועם הזמן לראות מי פונה אליכם, ולהתמקד בנישה הזו. אפשרות נוספת היא להעזר בצוות שיווק מקצועי שיעשה עבורכם את כל העבודה כמו שצריך, מהיום הראשון.


5. פחות תוכן מכירתי, יותר תוכן בעל ערך לקהל היעד שלכם:


כל עסק רוצה יותר מכירות באינסטגרם, אבל יש לזכור שמטרתן של רשתות חברתיות היא בנייה ושימור מערכות יחסים לטווח הארוך עם קהל היעד. לכן, התוכן שלכם אמור להיות כמו כל קשר אנושי - כמה שיותר מגוון, בדגש על נתינת ערך. דוגמאות לתוכן: מדריכים, טיפים, case studies ועוד. דוגמא: the.holistic.psychologist@6. תפרסמו תוכן בעקביות לבניית ציפייה ואמון:


כל רשת חברתית בנויה מאלגוריתמים מורכבים שאף פעם לא ייחשפו לציבור הרחב. מה שכן ידוע לנו, הוא שכל סושיאל מדיה היום מתעדפת עמודים עסקיים אשר מפרסמים בעקביות. מהצד של קהל המטרה שלכם - אתם מגדילים ציפייה וסקרנות. מבחינת אינסטגרם - כשאתם תקבלו ״ציון אמון גבוה״ מהם, הם ימשיכו לחשוף אתכם לעוד ועוד אנשים חדשים.


7. הוסיפו ״הנעה לפעולה״ כדי להדריך את העוקבים מה הצעד הבא:


מבקר בעמוד שלכם יכול להיות ממש מעוניין בתוכן שהעלתם - לתת לייק ואפילו להגיב. שאפו! ואז, לסגור את האפליקציה ולהמשיך בסדר היום כאילו כלום לא קרה. כאן נכנס האלמנט השיווקי - ״הנעה לפעולה״ שהיא מספר מילים הנותנות הכוונה למבקר בעמוד האינסטגרם שלכם מה לבצע הלאה (דוגמא מעולה של הסוכנות דיגיטל שלנו: ״צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת שיווק מקצועי לעסק״ 😉).


כמו שהבנתם, קידום עסקים באינסטגרם אינה משימה פשוטה, הדורשת המון זמן פנוי. אנחנו לגמרי מבינים כמה יקר הזמן שלכם, תמיד, ובעיקר בתחילת הדרך כעסקים חדשים. לכן, על מנת לסייע לכם בדרך להצלחה ולהציל אתכם מהעומס, אנו ב- ReachBlaze נשמח לקחת את הנטל עלינו ולבצע את כל השיווק באינסטגרם עבורכם מנהלי ומנהלות עמודי אינסטגרם מקצועיים ומנוסים, תוך מיקסום מלא של התקציב שברשותכם כך שתוכלו להתפנות לכל שאר המשימות הקריטיות בניהול עסק משגשג.


מעוניינים למקסם מכירות על ההתחלה?


נשמח לשלוח הצעה מותאמת אישית לתקציב שלכם.

18 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page